Szkolania

Akademia lidera

Akademia lidera

Warsztat adresowany jest do liderów, koordynatorów, kierowników, menedżerów. Celem tego warsztatu jest poprawa komunikacji w zespołach przez co poprawia się efektywność pracowników oraz ich zaangażowanie. Poruszamy takie aspekty jak m.in. feedback, komunikacja dopasowana do typów osobowości, delegowanie zadań.

Prowadzący: Dominika Mazurek i Grzegorz Iwańczyk

Wystąpienia publiczne i prezentacje, warsztat dla Liderów

Wystąpienia publiczne i prezentacje, warsztat dla Liderów

Warsztat adresowany jest do wszystkich osób pełniących funkcje kierownicze, menedżerskie. Jest również dedykowane dla kadry wysokiego szczebla oraz Zarządu. Wystąpienia publiczne to nie tylko występy na dużej scenie, to także codzienne przemowy, zebrania, prezentacje dla Waszego zespołu.

Prowadzący: Andrzej Młynarczyk

Wnikliwa i uważna komunikacji w zespole, czyli jak słuchać i pytać aby zrozumieć i być zrozumianym?

Wnikliwa i uważna komunikacji w zespole, czyli jak słuchać i pytać, aby zrozumieć i być zrozumianym?

Warsztat adresowany jest do wszystkich grup zawodowych, dla których skuteczna komunikacja z drugim człowiekiem jest kluczowym elementem pracy, w szczególności dla pracowników sektora edukacji. W jego trakcie uczestnicy rozwiną swoje kompetencje m.in. w zakresie komunikacji niewerbalnej, uważnego słuchania, zadawania wnikliwych pytań oraz świadomego posługiwania się głosem.

Prowadzący: Joanna Grys i Grzegorz Iwańczyk

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera już teraz, bądź na bieżąco z Liderami Biznesu

Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności w celu otrzymania powiadomień w ramach mailingu przesyłanego przez Liderzy Biznesu.

+48 501392287

kontakt@liderzybiznesu.com

ul. Mazurska 71
41-706 Ruda Śląska

Liderzy Biznesu

Dominika Mazurek

NIP 6412415328

REGON 522121142

Dołącz do nas